Jump to content

Deathicious

Bilim Üyesi
 • İçerik sayısı

  12
 • Katılım

 • Son ziyaret

Deathicious kullanıcısının paylaşımları

 1. Kemal Sunal yüksek lisans tezini kendisi hakkında yazmıştır. Linç yemeyeceksem şunu da belirtmek isterim ki tezin tez değeri yok. Ama çok güzel bir biyografi, araştırma ve derleme olmuş. Proje olurmuş ama tez değil. Sonuçta Kemal Sunal vermiş. Hocalar da geçirmiş gibi geldi bana. Neyse her türlü güzel hareket. Adam o yaşta onu yazmış. Bence o bile mükemmel bir hareket. Okumak isteyenlere link vermek isterdim ama uğraşmak istemiyorum, gidin Yök tez merkezinden bulup indirin. Tez numarası: 74951 (belki tez indirmeyi öğrenirsiniz bu bahaneyle) :)
 2. Bu adamlar gerçekten farklı bir kafa yaşıyor, inanılmaz bir boyuttalar..
 3. Evet maalesef deprem bekleniyor, öyle yada böyle bu gönderiler bir süre sonra güncellenecek gibi, ifade olarak ise ağlayan yüzlerle dolacak ona yanarım.
 4. Güzel diyorsunuz da, Prof. Dr. X şahsı açıklama yaptığında kendi ünvanını riske atarak oldukça büyük bir açıklamayı tüm kamu oyu ile paylaşıyor. Bu noktada rakamsal veriler ve analizlerin olmadığını nasıl düşünebilirsiniz? Biraz daha ılımlı bakış açısına sahip olmakta fayda var!
 5. Forumunuz hayırlı olsun. Kısa ve öz bilgiler ile burası çok daha kullanışlı hale gelir diye umuyorum. İlk dışardan el oğlu olarak bu başlığı açtığım için kendimle gurur duyuyorum.
 6. 2020 daha tüm kozlarını oynamadı. Ne yazık ki deprem beklentimiz yüksek ve yakında görünüyor.

Hakkımızda

Sitemiz bir "Günlük" olarak derleme yayın, yorum, diyalog ve yazılara vermektedir. Güncel bilim haberleri ve gelişmelere ek olarak özellikle sosyal medyada gözden kaçan, değerli gördüğümüz tüm içeriğe kaynak ve atıflar dahilinde sitemizde yer vermekteyiz. Bu sitede verilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Bilim Günlüğü internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Yer Sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

Yer Sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. 

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

×
×
 • Yeni Oluştur...